Závod OBALY – výroba a potisk laminátových tub

Potisk laminátových tub a fólií

Díky nedávným investicím do tiskařských technologií nejsou zákazníci ZÁLESÍ nijak omezováni technologickými limity a při tvorbě grafických návrhů mohou dát zelenou vlastní kreativitě. Kombinujeme techniky FLEXOTISKU, SÍTOTISKU, KNIHTISKU a DIGITÁLNÍHO TISKU. Tvrdíme, že neexistuje nic, co bychom nedokázali natisknout. Ověřte si sami toto tvrzení.

Naše možnosti dekorace zahrnují i tyto speciální aplikace:  

  • horká a studená ražba
  • různé varianty finishing (lesklý, matný nebo saténový lak)
  • kombinace laků, parciální lakování
  • fotografický tisk
  • Braillovo písmo
  • Metallic doming (3D embossing)
potisk-laminatovych-tub-8.jpg
potisk-laminatovych-tub-6.jpg
potisk-laminatovych-tub-7.jpg
potisk-laminatovych-tub-5.jpg

Disponujeme vlastním grafickým studiem i vlastním CTP pracovištěm pro výrobu a instalaci tiskových desek. Zákazníkům proto poskytujeme komplexní servis a plnou asistenci po celou dobu grafické a výrobně-technické přípravy, až po odsouhlasení finálního grafického návrhu.

Nadstandardní flexibilitu nabízíme rovněž ve fázi předtiskového schvalování u nových designů. Mimo možnosti osobní účasti při nájezdu výroby si mohou naši zákazníci zajistit plnou kontrolu nad tiskovým výstupem i z tepla svých kanceláří, prostřednictvím zaslání digitálních nátisků nebo vzorových nátisků přímo z tiskového stroje.

Pro tisk používáme nejmodernější technologii, která nám umožňuje dosahovat maximální kvality tisku i nákladové efektivity této výrobní fáze. Jakostní rizika minimalizujeme využitím plně automatického inspekčního systému NIKKA.

potisk-laminatovych-tub-2.jpg
potisk-laminatovych-tub-4.jpg
potisk-laminatovych-tub-3.jpg
potisk-laminatovych-tub-1.jpg