Závod OBALY – výroba a potisk laminátových tub

Do provozu uveden nový tiskový stroj GALLUS RCS 430

03 / 2017

Ve snaze zlepšit kvalitu a zvýšit produktivitu potisku laminátových tub, zainvestovala společnost ZÁLESÍ a.s. do nového tiskového stroje Gallus - RCS 430. Jedná se o nejmodernější a nejvýkonnější technologii používanou pro potisk laminátových tub a o stejný koncept, který již několik let využíváme u našich externích dodavatelů potisku.

Nový tiskový stroj je vybaven pro náročné a mnohobarevné tisky, pro různé typy zalakování (lesklý, matný, parciální lak) a nabízí možnosti kombinování flexotisku a sítotisku, stejně jako možnost dekorace studenou a horkou ražbou. Díky modulárnímu systému, vysokému stupni automatizace a extrémně šetrnému využívání zdrojů je nyní ZÁLESÍ schopno zajistit svým zákazníkům ekologicky-šetrný tisk nejvyšší kvality.

více …

Přechod na digitální předtiskovou přípravu

07 / 2015

V průběhu července 2016 jsme instalovali novou laserovou osvitku tiskových desek CDI Spark 2530 od ESKO a poloautomatické vymývací zařízení DW 2730 firmy Dantex. Pořízením této špičkové technologie v předtiskové přípravě došlo k náhradě vysloužilého analogového zařízení za moderní digitální, které pomůže zkvalitnění a zefektivnění procesu předtiskové přípravy.

více …

Napsali o nás v Packaging Europe

04 / 2017

V dubnovém výtisku časopisu Packaging Europe byl zveřejněn článek o současnosti a plánech závodu Obaly pro nejbližší období. Jeho plné znění naleznete v níže přiloženém hypertextovém odkazu.

více …