Závod OBALY – výroba a potisk laminátových tub

Vyhlášení vítězů soutěže

Opalovací krémy Zálesí budou nově zdobit letní motivy dětí, které se zúčastnily soutěže „Namaluj si obrázek na svůj opalovací krém“. Bylo pro nás nelehkým úkolem vybrat z obdržených 150 obrázků ty vítězné.

více …

Namaluj si obrázek na svůj opalovací krém

Závod Obaly vyhlašuje kreativní soutěž pro děti.

více …

Do provozu uveden nový tiskový stroj GALLUS RCS 430

03 / 2017

Ve snaze zlepšit kvalitu a zvýšit produktivitu potisku laminátových tub, zainvestovala společnost ZÁLESÍ a.s. do nového tiskového stroje Gallus - RCS 430. Jedná se o nejmodernější a nejvýkonnější technologii používanou pro potisk laminátových tub a o stejný koncept, který již několik let využíváme u našich externích dodavatelů potisku.

Nový tiskový stroj je vybaven pro náročné a mnohobarevné tisky, pro různé typy zalakování (lesklý, matný, parciální lak) a nabízí možnosti kombinování flexotisku a sítotisku, stejně jako možnost dekorace studenou a horkou ražbou. Díky modulárnímu systému, vysokému stupni automatizace a extrémně šetrnému využívání zdrojů je nyní ZÁLESÍ schopno zajistit svým zákazníkům ekologicky-šetrný tisk nejvyšší kvality.

více …

Přechod na digitální předtiskovou přípravu

07 / 2015

V průběhu července 2016 jsme instalovali novou laserovou osvitku tiskových desek CDI Spark 2530 od ESKO a poloautomatické vymývací zařízení DW 2730 firmy Dantex. Pořízením této špičkové technologie v předtiskové přípravě došlo k náhradě vysloužilého analogového zařízení za moderní digitální, které pomůže zkvalitnění a zefektivnění procesu předtiskové přípravy.

více …

Napsali o nás v Packaging Europe

04 / 2017

V dubnovém výtisku časopisu Packaging Europe byl zveřejněn článek o současnosti a plánech závodu Obaly pro nejbližší období. Jeho plné znění naleznete v níže přiloženém hypertextovém odkazu.

více …